הסיפור שלנו

המותג עבר גלגולים  רבים עד שגובשה זהות ברורה ומדויקת וחיבור בין האהבות שלי לביצוע. השנה, קיבלתי החלטה לצאת לעצמאות מלאה לאחר מעל 18 שנות עבודה כשכירה בתפקידים שונים במשק הישראלי. והתמסרות טוטאלית לתשוקה והאהבה שלי לעיצוב מוצרי תינוקות.

 

הקו העיצובי של המותג מאופיין בניקיון, מינימאליסטיות, עיצוב המשתלב בבית המודרני. מונוכרומאטיות לצד נגיעות פסטל. בתפיסת העולם שלי, חדר הילדים הוא לא ג'ימבורי צבעוני ומרצד, אלא מקום מרגיע, נעים לתינוק ולהורים להכנס אליו ולשהות בו. תאמינו לי, הצעצועים מתמלאים כ"כ מהר ונותנים המון צבע ורעש לחדר. תדאגו שיתר הדברים , הטקסטיל והעיצוב יתנו את השקט והאיזון.

נעים להכיר, אני אורלי בן דיין, המעצבת והבעלים של Little B

מותג טקסטיל לתינוקות וילדים. נשואה לעמי, השותף המלא שלי לכל מה שאני עושה. אמא של רוני, יעל ומאיה, ההשראה הגדולה של חיי. האהבה והחיבור לעיצוב וליצירה הייתה מאז ומעולם חלק בלתי נפרד ממני.

 

LittleB  נולד בעקבות סדנא שהעברתי במסיבת יום ההולדת 7 של בתי הבכורה רוני ( היום בת 13 ). חיפשתי פעילות מעניינת ויצרתי סדנה לעיצוב בבדים, העבודה עם הבדים הייתה ממכרת עם הזמן התחלתי לעצב ולייצר מוצרים שונים. בשלב מסוים החלטתי לצאת ללמוד ע"מ להתמקצע , למדתי תפירה ותדמיתנות החשיבה הייתה לעצב בגדים לילדות אך במהלך הלימודים והריון שלישי החיבור היה למוצרי טקסטיל לתינוקות.

  • Sun-Thus 09:00-16:00

15/2 Hamalkosh st Gan Yavne

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

we are also here